Kuruluşumuzun geçmişi 1994 yılına dayanmaktadır. 1994 yılında yetkili müessese olarak döviz alım-satımına başlayanların ilklerinden olmamız sektördeki güvenilir ve istikrarlı olmamız bizi aranılır bir kurum haline getirmiştir. Müşterilerimize hizmetin en iyisini kaynağından aldıkları hissettirmek amaçlarımızın temelidir. Sürekli büyüyen ve gelişen bu piyasada müşterilerimize en faydalı ve karlı hizmeti vermek prensibimizdir. Faliyette bulunduğumuz İstanbul Döviz firmaları arasında sektörde lider, yenilikçi ve güvenilir olmak, ulusal ekonominin gelişmesine katkıda bulunmak, müşteri memnuniyeti sağlamak amaçlarımız arasındadır. Bugüne kadar karşılıklı güven ve anlayışla yürüttüğümüz ticari hayatımız bundan sonraki yıllarda da aynı özen ve hassasiyetle devam edecektir.

 

Dürüst ve güvenli çalışmayı kendine ilke edinen Özerhan Döviz, deneyimli personeliyle bireysel ve kurumsal müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir. Yıllarca güvenli hizmet anlayışıyla sektör içinde varlığını devam ettiren Özerhan Döviz'de yüksek miktarda efektiflerinizi telefon aracılığı ile ayırtabilir, bunlara ilişkin alım ve satım işlemlerinizi ayrıcalıklı kurlarla sağlayabilirsiniz. Web sitesinde döviz ve altın fiyatları güncellenerek sizin hizmetinize hazır bulundurulmaktadır.

 

Müşteri memnuniyeti açısından Özerhan Döviz, piyasadaki konvertibl tüm para birimlerini bulundurmaktadır.Özerhan Döviz aracılığıyla işlemlerinizi; havale, EFT , nakit ödeme alternatifleri ile gerçekleştirebilirsiniz.